×

Gratulacje dla Profesora Mansura Rahnama-Hezavah z okazji ponownego wyboru do Rady Naukowej Państwowego Instytutu Medycznego!

Z ogromną radością pragniemy serdecznie pogratulować Profesorowi Mansurowi Rahnama-Hezavahowi jego ponownego wyboru do Rady Naukowej Państwowego Instytutu Medycznego. Jego dalsza obecność w Radzie Naukowej jest wyrazem uznania dla jego wyjątkowej wiedzy, doświadczenia i zaangażowania w dziedzinie medycyny.

Profesor Rahnama-Hezavah od lat stanowi nieoceniony filar naszej społeczności naukowej. Jego pasja do badań, dedykacja dla edukacji oraz niezwykłe umiejętności przywódcze inspirują innych i przyczyniają się do ciągłego rozwoju naszej instytucji.

Ponowny wybór Profesora Rahnama-Hezavaha do Rady Naukowej jest świadectwem uznania dla jego wkładu w rozwój nauki medycznej oraz jego zaangażowania w promowanie wysokich standardów w badaniach naukowych.

Raz jeszcze gratulujemy Profesorowi Mansurowi Rahnama-Hezavahowi i życzymy mu dalszych sukcesów na tej prestiżowej ścieżce naukowej!

Skip to content